Y16291K30000F9R
MFR.Part #
Y16291K30000F9R
JLCPCB Part #
C4223867
Description
-55℃~+150℃ 1.3kΩ 100mW ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS