Y16291K05000T9W
MFR.Part #
Y16291K05000T9W
JLCPCB Part #
C3927359
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS