Y162885K0000F9W
MFR.Part #
Y162885K0000F9W
JLCPCB Part #
C4299992
Description
-55℃~+150℃ 750mW 85kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS