Y162885K0000B9W
MFR.Part #
Y162885K0000B9W
JLCPCB Part #
C4180386
Description
-55℃~+150℃ 750mW 85kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS