Y1628546R000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1628546R000B9R
JLCPCB Part #
C4118784
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 546Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS