Y162847K0000D9W
MFR.Part #
Y162847K0000D9W
JLCPCB Part #
C3945732
Description
-55℃~+150℃ 47kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS