Y1626100R000F0W
MFR.Part #
Y1626100R000F0W
JLCPCB Part #
C4091474
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1506 Chip Resistor - Surface Mount