Y1628176R000Q9R
MFR.Part #
Y1628176R000Q9R
JLCPCB Part #
C3965141
Description
-55℃~+150℃ 176Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS