Y162762R0000B9R
MFR.Part #
Y162762R0000B9R
JLCPCB Part #
C4195080
Description
-55℃~+150℃ 500mW 62Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS