Y16273K20000F9R
MFR.Part #
Y16273K20000F9R
JLCPCB Part #
C3993897
Description
-55℃~+150℃ 3.2kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS