ERC5511K300BHEB500
MFR.Part #
ERC5511K300BHEB500
JLCPCB Part #
C3526324
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS