Y162727R0000F9R
MFR.Part #
Y162727R0000F9R
JLCPCB Part #
C4115964
Description
-55℃~+150℃ 27Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS