TNPU080522K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU080522K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4281407
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS