Y162723K0000B0W
MFR.Part #
Y162723K0000B0W
JLCPCB Part #
C4190344
Description
-55℃~+150℃ 23kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount