PLT0603Z5050LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z5050LBTS
JLCPCB Part #
C4177179
Description
-55℃~+125℃ 150mW 505Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount