Y162720K0000Q15R
MFR.Part #
Y162720K0000Q15R
JLCPCB Part #
C4072857
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount