Y1625976R000B0W
MFR.Part #
Y1625976R000B0W
JLCPCB Part #
C4262203
Description
-55℃~+150℃ 300mW 976Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount