Y1625316R000B0W
MFR.Part #
Y1625316R000B0W
JLCPCB Part #
C3916499
Description
-55℃~+150℃ 300mW 316Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount