Y16258K06000Q24R
MFR.Part #
Y16258K06000Q24R
JLCPCB Part #
C3940938
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.06kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount