RN60C6652DRE6
MFR.Part #
RN60C6652DRE6
JLCPCB Part #
C1779307
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors