Y16253K01000D0W
MFR.Part #
Y16253K01000D0W
JLCPCB Part #
C4318912
Description
-55℃~+150℃ 3.01kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount