Y16253K01000B23R
MFR.Part #
Y16253K01000B23R
JLCPCB Part #
C4260547
Description
-55℃~+150℃ 3.01kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS