Y16252K34000B0R
MFR.Part #
Y16252K34000B0R
JLCPCB Part #
C4066957
Description
-55℃~+150℃ 2.34kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount