ERL058K0600FKEA500
MFR.Part #
ERL058K0600FKEA500
JLCPCB Part #
C3436385
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors