RN732BTTD7503D25
MFR.Part #
RN732BTTD7503D25
JLCPCB Part #
C4131120
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS