Y16251K03030T9R
MFR.Part #
Y16251K03030T9R
JLCPCB Part #
C4199629
Description
-55℃~+150℃ 1.0303kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS