RN73H2BTTD2803B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2803B10
JLCPCB Part #
C2574091
Description
250mW 280kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS