Y162516K7760T9W
MFR.Part #
Y162516K7760T9W
JLCPCB Part #
C3945771
Description
-55℃~+150℃ 16.776kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS