Y162516K5000A9W
MFR.Part #
Y162516K5000A9W
JLCPCB Part #
C4004879
Description
-55℃~+150℃ 16.5kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS