Y162512R0000C9W
MFR.Part #
Y162512R0000C9W
JLCPCB Part #
C4065853
Description
-55℃~+150℃ 12Ω 300mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS