CPF1206B6R04E1
MFR.Part #
CPF1206B6R04E1
JLCPCB Part #
C1704195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.04Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS