Y162512K0000D9W
MFR.Part #
Y162512K0000D9W
JLCPCB Part #
C4054207
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS