Y1625120R000A23W
MFR.Part #
Y1625120R000A23W
JLCPCB Part #
C4057400
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS