Y162510K0000F9R
MFR.Part #
Y162510K0000F9R
JLCPCB Part #
C4260398
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS