CA000133R00KR05
MFR.Part #
CA000133R00KR05
JLCPCB Part #
C1803317
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1W 33Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors