Y1625100R000D0W
MFR.Part #
Y1625100R000D0W
JLCPCB Part #
C4061414
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount