Y162489R8000B0R
MFR.Part #
Y162489R8000B0R
JLCPCB Part #
C4304754
Description
-55℃~+150℃ 200mW 89.8Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount