Y162469R8000B0R
MFR.Part #
Y162469R8000B0R
JLCPCB Part #
C4192591
Description
-55℃~+150℃ 200mW 69.8Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount