Y1624850R000B9R
MFR.Part #
Y1624850R000B9R
JLCPCB Part #
C4133632
Description
-55℃~+150℃ 200mW 850Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS