RN65C1501BBSL
MFR.Part #
RN65C1501BBSL
JLCPCB Part #
C1431050
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors