Y16247K15000T9R
MFR.Part #
Y16247K15000T9R
JLCPCB Part #
C4121787
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.15kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS