Y0785535R000T9L
MFR.Part #
Y0785535R000T9L
JLCPCB Part #
C1475514
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 535Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS