Y1624681R000B0R
MFR.Part #
Y1624681R000B0R
JLCPCB Part #
C4130808
Description
-55℃~+150℃ 200mW 681Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount