MCA12060D1070BP100
MFR.Part #
MCA12060D1070BP100
JLCPCB Part #
C4064751
Description
-55℃~+125℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS