Y16245K49000T9R
MFR.Part #
Y16245K49000T9R
JLCPCB Part #
C3931441
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.49kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS