Y16243K90000T9R
MFR.Part #
Y16243K90000T9R
JLCPCB Part #
C4116481
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.9kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS