RN73C2A976KBTD
MFR.Part #
RN73C2A976KBTD
JLCPCB Part #
C1715885
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS