Y16243K30000T9R
MFR.Part #
Y16243K30000T9R
JLCPCB Part #
C4017162
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.3kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS