Y16241K15000B9W
MFR.Part #
Y16241K15000B9W
JLCPCB Part #
C4236883
Description
-55℃~+150℃ 1.15kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS