CMF5518M000FHR6
MFR.Part #
CMF5518M000FHR6
JLCPCB Part #
C1814643
Description
-55℃~+175℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors